Genel Kültür Bilgi Yarışmamızda 2023 yıllı ile gelecek yenilikler…

 1. Ligleri daha heyecanlı hale getirmek için düzenlemeye gidiyoruz.
  1. Liglerdeki oyuncu sayıları değiştirerek yukarıdan aşağı doğru liglerde artık 20,30,40,50 oyuncu bulunduracağız. En alt grupta ise yine oyuncu sayı sınırı olmayacak şekilde düzenliyoruz.
  2. Kupa liginde 1. 2. ve 3. olan oyunculara sırasıyla altın, gümüş ve bronz madalya ünvanları verilecek. Haftalık sıralama sonuçlarınızı derecelerinizle birlikte profilinizde açık hale getiriyoruz. Yani herkes 2023 itibariyle elde edeceğiniz derecelerinizi görebilecek.
  3. Liglere yükselme tablosu aşağıdaki gibi olup kendi ligi içinde daha iyi derece alanlar sadece bir üst lige değil daha üste bulunan liglere erken çıkma hakkı kazanarak daha kısa sürede zirveye tırmanma şansını kazanabilecek. Liglerinden düşen oyuncular ise yine sadece bir alt lige düşecek.
  4. Daha önce sitemiz üzerinden erişebildiğiniz geçmiş haftalık puan sıralama ve başarıları oyuncular arasında daha doğru bir kıyaslama yapabilmek için arşivleyerek görünmesini engelliyoruz.
  5. Ayrıca size dair bazı önemli gelişmeleri ekleyeceğimiz kronoloji sayfasında sadece sizin takip edebileceğiniz şekilde görünür hale getiriyoruz.
  6. Puanlama ve jeton sistemi ise yine eskiden olduğu gibi devam edecek. Değişikler olacak olursa hafta içindeki mücadeleyi etkilememek için hafta başlarına gelecek şekilde uygulayacağız.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com