NASA Başkanı Bill Nelson: Uzayda yaşam olasılığını hissettim, evrende yalnız değiliz

Amerika Birleşik Devletleri UFO’larla uzaylıların olası varlığına ilişkin belgeleri uzun zaman sakladıktan sonra tam da koronavirüs pandemisi döneminde kamuoyuna açıklamaya başlaması dikkat üzerine çekerken, NASA Başkanı Bill Nelson’dan dikkat çekici bir açıklama geldi.

NASA Başkanı Bill Nelson CNN yaptığı bir açıklamada, Ulusal İstihbarat Direktörlüğü ile Pentagon’un oluşturduğu deniz kuvvetleri görev gücünün birlikte hazırlayıp 25 Haziran’da yayımladığı raporu okurken ‘uzayda yaşam olasılığını hissettiğini’ dile getirmesi dikkat çekti.

NASA Başkanı Nill Nelson CNN yaptığı konuşmada “Rapor temelde bizim düşündüklerimizi söylüyor. Pilotların gördüklerinin yanıtının ne olduğunu bilmiyoruz, ama onlar bir şeyler bildiklerini biliyorlar.”  diye ekledi.

Uzun bir sürededir Amerika Yönetimi ve Pentagon üzerinde gizli tutulan bu belgelerin açıklaması için ciddi bir baskı oluşmuş, hemen hemen her seçimde başkan adayların açıklamayı vaat ettiği bir gizem haline gelmişti. Ancak kazanan adayların ciddi anlamda bir bilgi paylaştığını iddaa etmek oldukça zor.

Bir süre önce 3 faklı video görüntüsünü paylaşan Pentagon görüntüleri paylaşmakla yetinmiş, görüntülerin kapsamında kalarak soru işaretlerini akılda tutmaya devam etmişti. son zamanlarda Pentagonun Gizli tutulan bu belgeleri açıklamaya olan hevesli görüntüsü. UFO gizemini çözmeye çalışanlarda heyecan yaratmaya devam ediyor.

Haber Yazarı

Abdullah YILDIRIM

Üstünüze düşeni yaptıktan sonra oturup neler olacağını keyifle izleyin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com